Центр социальных проектов будущего

13 вересня 2019 року Фонд оплатив курсу реабілітації для Закордонця Нікіти (ДЦП) на суму 18 821 грн.

Дякуємо вам, що допомагаєте Нікітці робити крок за кроком на шляху до перемоги!

Дата народження: 12.01.2015.
Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія з відсутністю самостійного сидіння та ходи, 4 рівень рухових порушень по системі GMFCS, затримка мовленнєвого розвитку.

Маленькому Микиті довелось багато чого пережити прямо з самого його народження. Дитина передчасно народжена, одразу потрапив у реанімацію, де знаходився 4 дні. Йому поставили діагноз «утробне інфікування з ураженням легень та головного мозку». А кінцевими діагнозами стали «ДЦП, подвійна геміплегія, міоклінічні напади, затримка психомовного розвитку». Ситуація така, що просто хочеться опустити руки. Але ні батьки, ні сам Микитка цього не зробили.

Хлопчик займається щодня у домашніх умовах, а також сім’я намагається забезпечити сина систематичними реабілітаціями. Крізь біль та сльози хлопчик старанно іде до своєї цілі. 4 роки регулярних вправ (стільки зараз хлопчику) дають свої результати. Микита – дуже розумний, позитивний і перспективний хлопчик, багато говорить і на свій вік знає багато віршиків. Однак у фізичному розвитку досягнень значно менше.У дитини відсутні навички самостійного пересування. Він сидить лише з підтримкою. Високий тонус м’язів не дає можливості дитині рухатися вперед. Хлопчик переніс операцію за методом Ульзібата. І тепер хлопчик потребує довготривалої та дороговартісної інтенсивної регулярної реабілітації. І зараз у Микити з’явилася можливість пройти реабілітацію за сербською методикою, що є дуже ефективною для діток з таким діагнозом.

Збір коштів проходив спільно з нашими партнерами Фондом «Українська біржа благодійності» на сайті ubb.org.ua