Центр социальных проектов будущего

ДИТИНСТВО БУДЕ! ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ ДЕМЕНЧУКА КОЛІ (ДЦП)

ДИТИНСТВО БУДЕ! ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ ДЕМЕНЧУКА КОЛІ (ДЦП)

29 жовтня 2019 року Фонд відкрив збір коштів на оплату реабілітації для Деменчука Микола, діагноз ДЦП (с. Галицинове, Миколаївська обл.). Сума реабілітації у німецькій клініці складає 24 473 грн.

П’ятниця. 10 лютого 2017 рік. Мені дуже добре в животику матусі. З перших днів матуся називала мене Миколкою. Я кожен день чую, що матуся любить мене. І чекає зустрічі. Я виріс вже великий. Мені вже 40 тижнів. На останньому УЗД нам сказали, що моя вага 3 950 грамів. Мама така щаслива. Я ще не хотів народжуватися. Але… хтось вирішив інакше. Вирішив за нас. Лікарі почали стимулювати пологову діяльність. Мені було дуже важко. Я почав задихатися. Я захлинувся водою. Сил більше не було. Я застряг в тазу.

Лікарі почали бігати, тиснути на живіт, тягнути мене за голову. Мене дістали. Я не кричав. Але серце билося. Перемога над смертю. Я чув крик мами. Я хотів до неї. Мені було страшно. Мене реанімували. Через майже 2 години я почав кричати. Але знову трапилася біда. Почалися судоми. Сильно боліла шия. Мама дала дозвіл, аби мене транспортували в обласну дитячу реанімацію. 6 днів реанімації. І я захворів на дитячий церебральний параліч. Навіть почувши діагноз, моя мама ніколи не здавалася.Ми об’їздили всю Україну. Ми їздили в Москву, в Париж. Ми знайшли лікування войта-терапії в Німеччині. За допомогою цього лікування я почав перевертатися, тримати голівку, краще тримаю спинку. У мене повністю відновився сон. Я зараз можу проповзти до двох метрів. Краще сиджу в авто-кріслі і стільчику для годування. Почав брати іграшки лівою рукою. І найголовніше: ми з мамою почали посміхатися. Так багато сміятися. Ми удвох. Ми разом обов’язково переможемо мій страшний діагноз.

Допоможіть повернути мені здоров’я. З Вашою допомогою я можу продовжити курс реабілітації в Німеччині!

ДОПОМОГТИ МИКОЛІ МОЖНА ТУТ