Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДЕРКАЧ АЛІСИ (М. ДНІПРО)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДЕРКАЧ АЛІСИ (М. ДНІПРО)

Сьогодні 20 червня Фонд закупив препарати Неовітам, Глутаргін, Ноофен, Дексалгін на суму 1218 грн. для лікування Аліси Деркач (м Дніпро).

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз.

Дата народження: 25 березня 2015 р.

Сім’я впевненими кроками йде до перемоги і вірить в неї. Рік тому Алісі поставили страшний діагноз, але ніхто не захотів з цим миритися.

Аліса дуже товариська, активна і життєрадісна з самого народження. Любить музику і танцювати. В середині січня 2018 року, вона захворіла. Нічого не віщувало біди, адже всі дітки хворіють. Але лікування не працювало, температура не знижувалася і стурбовані батьки викликали швидку. Маленьку госпіталізували. Після обстеження, аналізів, рентгена був поставлений діагноз пневмонія, і призначено новий лікування. Але Алісі ставало краще, гемоглобін впав, вона відмовлялася їсти. А потім на ніжках почали з’являтися синці …

Після огляду гематолога, була призначена пункція кісткового мозку. І діагноз, який в один момент перевернув життя цілої родини — Гострий лімфобластний лейкоз.

У квітні дівчинка пройшла суху хімію! Аліска відчуває себе нормально: іноді болять ніжки (особливо на погоду), апетит зі змінним успіхом і іноді бувають нервові зриви … Ну а в іншому все добре!

Мама Аліси, весь час знаходитися поряд, а тато намагається поєднати роботу і постійні поїздки в лікарню до доньки.

Дівчинка включена в програму «Діти проти раку» і на прохання батьків, ми будемо систематично надавати їй медикаментозну допомогу.