Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ДНІПРОВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ДНІПРОВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ

Сьогодні 7 лютого 2020 року Фонд закупив шприци, катетери та канюлі для лікування дітей в обласну дитячу лікарню у м. Дніпро на суму 3094 грн.

Комунальний заклад «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня» відкрита в 1981 році як дитяча міська лікарня №5 м Дніпропетровська. У 1986 році лікарня була реорганізована в обласну дитячу клінічну лікарню Дніпропетровської області з подальшим розширенням стаціонару за рахунок відкриття урологічного і нефрологічного відділень.
Відділення реконструктивної хірургії з онкологічними ліжками ОДКБ є одним з провідних дитячих лікувальних центрів області.
Щорічно у відділенні отримують кваліфіковану допомогу близько двох тисяч дітей з хірургічними і онкологічними захворюваннями.
Відділення є базою кафедри дитячої хірургії ДМА. У лікувальній роботі відділення беруть участь професори, доценти та асистенти кафедри.

Для обстеження і лікування дітей використовується новітнє ендоскопічне, функціональне, мікрохірургічне і рентгенівське обладнання.
У відділенні накопичений великий досвід в лікуванні дітей із захворюваннями та вадами розвитку шиї, грудної порожнини, легень, середостіння, стравоходу, шлунка і печінки. Велику групу становлять пацієнти з пороками розвитку тонкого і товстого кишечника, аноректального аномаліями, діти з опіками і рубцеві зміни стравоходу.

Допомога для лікарні здійснюється в рамках програми «Діти проти Раку» — це всеукраїнський проект екстреної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.