Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У СУМСЬКІЙ ЛІКАРНІ

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У СУМСЬКІЙ ЛІКАРНІ

Сьогодні 13 березня 2020 року фонд закупив та передав шприци для лікування дітей у гематологічне відділення Сумської обласної дитячої лікарні на суму 3170 грн..

Витратні матеріали необхідні для здійснення різноманітних важливих процедур, без яких неможливе лікування, онко хворих дітей.

Гематологічне відділення Сумської лікарні орієнтоване на 25 ліжок, з яких 5 онкологічних. Профілі ліжок відділення – єдині в області, на яких надається допомога хворим на злоякісні новоутворення кровотворної та лімфатичної тканини, хворим гематологічного профілю. У відділенні проведені капітальні ремонти за рахунок благодійної організації. Завдяки проведеним ремонтним роботам всі палати оснащені окремими санітарними вузлами. Тут працюють фахівці, які мають високий рівень підготовки, завідувачка проходила стажування в Австрії. Практично 80 % лікарських засобів у відділенні придбано за рахунок бюджетних коштів та залучених за рахунок проведення благодійних акцій.

Нагадаємо «Діти проти Раку» — всеукраїнський проект екстреної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.