Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ

Сьогодні 17 лютого 2020 року Фонд передав витратні матеріали для лікування дітей в онко-гематології в Одеську обласну дитячу лікарн на суму 3174 грн.

Одеська обласна дитяча клінічна лікарня проводить прийом пацієнтів віком до 18 років. Є найбільшою і укомплектованої лікарнею міста, так як приймає дітей з усієї Одеської області. До складу лікарні входить стаціонар на кілька сотень ліжок, а також поліклініка, відвідуваність якої близько 250 візитів в день.

Фонд допомагає закупівлею витратних матеріалів для лікування дітей в онко-гематологічному відділенні лікарні.

На разі, Фонд закупив системи інфузомат, шприци та нітрилові рукавички.

Інфузомат — це насос для дозованого, тривалого введення різних лікарських розчинів внутрішньовенно, для введення поживних розчинів важким хворим. Інфузомат являє собою систему, яка здатна здійснювати введення препаратів декількома методами: болюсним, краплинним, об’ємним. Найчастіше інфузійні насоси застосовуються для внутрішньовенного вливання лікарських препаратів, але можуть також застосовуватися для епідурального, підшкірного, ентерального і інших доступів. Інфузомати використовуються у ветеринарії, медицині, вони успішно використовуються реаніматологами і анестезіологами.

Лікування раку — це важкий і довгий процес. Сучасні протоколи лікування передбачають зазвичай довготривалі і часті внутрішньовенні вливання. Для гігієни і комфорту дітей потрібні системи і катетери, що мінімізують хворобливі ушкодження.