Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КОЛОМІЙЧУК ЮЛІЇ (С. СЕМЕНІВКА, ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ.)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КОЛОМІЙЧУК ЮЛІЇ (С. СЕМЕНІВКА, ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ.)

Сьогодні 3 липня Фонд закупив препарат Тенофовіра на суму 1 263 грн. для лікування Коломійчук Юлії (с. Семенівка, Житомирська обл.)

Діагноз: Лімфома Ходжкіна.

Дата народження: 20.10.2001.

У 14 років Юля пізнала всю суворість життя, почувши страшний діагноз — ЛІМФОМА ХОДЖКІНА.

Лімфома Ходжкіна — злоякісне захворювання лімфоїдної тканини, характерною ознакою якого є наявність гігантських клітин,які виявляються при мікроскопічному дослідженні уражених лімфатичних вузлів.

Захворювання зазвичай починається з збільшення лімфатичних вузлів на тлі повного здоров’я. У 70-75% випадків це шийні або надключичні лімфатичні вузли, в 15-20% пахвові і лімфатичні вузли середостіння і 10% це пахові вузли, вузли черевної порожнини і т. Д. Збільшені лімфатичні вузли безболісні, еластичні.

«Мені не вірилось, що це сталося зі мною, це здавалося лихим жартом долі», — розповідає дівчина. Але все ж вона знайшла в собі сили боротися за життя. Довгі 8 місяців хімії в Житомирській дитячі лікарні — і ніяких результатів, хвороба забирала життя. Згодом Юлі зробили трансплантацію кісткового мозку від самої себе. На деякий час здалося, що весь жах скінчився і нарешті можна жити нормальним життям, але ця радість тривала не довго: на плановому огляді Юля вдруге почула страшні слова, ХВОРОБА ПОВЕРНУЛАСЬ… Та не падаючи духом і дівчинка продовжила боротися за життя. Знову довгі курси хімії і повторна трансплантація від братика. Ті часи були дуже важкі для всієї родини,

Зараз стан здоров’я дівчинки кращий, але хімія залишила наслідки по всьому організму дитини, тому потрібно приймати багато препаратів, які хоча б трошки відновили його.