Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КУЗЬМЕНКО МИХАЙЛА (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КУЗЬМЕНКО МИХАЙЛА (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

Сьогодні 6 вересня 2019 р. Фонд закупив препарати Метотрексат на суму 1822 грн. для лікування Кузьменко Михайлика у Черкаській області.

Дігноз: Гострий лімфобластний лейкоз.

Дата народження: 2 вересня 2015 р.

Хлопчик народився здоровим, ріс енергійний і веселий, розвивався досить швидко, ходив до дитячого садочку. Любив і досі любить грати у веселі активні ігри, мріє про гвинтокрил на дистанційному керуванні, яким зможе дома в полі політати.

Але одного зимового дня Міша захворів, і стан його дуже погіршився… Почали здавати аналізи, сім’ї сповістили  невтішний і страшний діагноз — гострий лімфобластний лейкоз. Перший час батьки не могли повірити в те, що це сталося саме з їхнім сином, саме з ними…

От уже більше 8-ми місяців хлопчик знаходиться на лікування, рідні (і ми разом з ними) віримо у те, що Михайлик одужає. Допоможімо йому перемогти рак! Уже у настопному місяці у хлопчика починається етап сухої хімії.

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.