Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЛАНЬ ОСТАПА (М. ЛЬВІВ)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЛАНЬ ОСТАПА (М. ЛЬВІВ)

Сьогодні 11 вересня 2019 р. Фонд закупив препарати Бісептол та Ніфуроксазід  на суму 1550 грн. для Лань Остапа (м.Львів)

Дігноз: Гостра лімфобластна лейкемія.

Дата народження: 28 квітня 2012 р.

«Остапко почав 2 протокол хімії… Почався він з ускладнень. Також після 3 тижневої перерви вдома, йому заважко… скучає.. Питає весь час, коли їде додому…
І хоча ми з Назаром, наші бабусі Іра і Люда, дідусі Толя і Зеновій робимо все можливе для його комфорту в лікарні..все одно замінити дім вона не може…
Єдине, що ми зараз просимо Бога — це щоб Остапко якомога скоріше був дома і стіни лікарні стали для нього лише далеким спогадом…» — ділиться мама Оля.

Народився Остап здоровим хлопчиком, ходив у садок, потім в школу, в спеціальну творчу секцію … але все змінилося в грудні минулого року. У хлопчика піднялася температура, почався кашель. Остапа місяць лікували від бронхіту, але спочатку січня не зрозуміло — звідки, з’явилися синці на тілі. Нічого не допомагало. В результаті дитини направили в «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр», де йому поставили діагноз «гостра лімфобластний лейкемія».

З 9го вересня Остапко знову знаходиться на лікування в лікарні, у ці дні знову складний період — хімія. Усього хлопчику залишилось пройти ще цілих 17 хімій. В школу в 4й клас піде вж вересні 2021 року.

Підтримайте Остапа в його боротьбі за життя!