Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ НІЖИНСЬКОГО АРСЕНІЯ (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ НІЖИНСЬКОГО АРСЕНІЯ (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

Сьогодні 9 вересня 2019 р. Фонд закупив необхідні матеріали (лаценти, пробірки, рукавички) для підготовки до хіміотреапії Ніжинскього Арсенія (Черкаська обл.) на суму 2357 грн.

Діагноз: Остеогенна саркома лівої стегневої кістки.
Дата народження: 25.09.2008.

Арсеній народився здоровим хлопчиком сонячним осіннім ранком. Рас хорошим чуйним дитям, займався бойовими мистецтвами, обожнював спорт – баскетбол, футбол… Та одного дня все перекреслила хвороба…

Усе почалось з того, що боліла ніжка. Похід до лікаря, УЗД, рентгени і страшний діагноз «Остеогенна саркома лівої стегневої кістки». «Вірити не хотілось, стільки сліз і болю довелося пережити.» — ділиться з нами мама Світлана.

З серпня 2018 року почалася високодозова терапія, а 26 грудня – день, який сім’я ніколи не забуде – 10-тигодинна операція… але Арсеній героїчно переніс її і далі буде йти лише до одужання!!

Зараз хлопчик знаходиться в Черкасах на лікуванні. У нього є сестричка Настуня, яка неабияк допомагає йому боротися з хворобою своєю любов’ю і радістю, якою ділиться з братиком при зустрічах або «брабра», як називає його сама дівчинка, тому що поки не вміє розмовляти.

Арсеній не покидає мрію ще зіграти в футбол, мама та рідні хлопчика готові зробити все заради одужання дитини, щоб він знову пішов до школи, до своїх друзів, грав з ними, і вони вірять, що мрії здійсяться!