Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ СТРЯБКОВОЇ НАСТІ (м. Дніпро)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ СТРЯБКОВОЇ НАСТІ (м. Дніпро)

Сьогодні 7 травня 2020 року Фонд закупив препарати для лікування Стрябкової Насті (м. Дніпро) на суму 2437 грн.

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз.
Дата народження: 27 жовтня 2015 року.

16 березня Настя останній раз лежала в лікарні у інфекційному відділенні. Зараз дівчинка знаходиться на підтримуючій терапії вдома, сухій хімії, притримується жорсткої дієти, приймає велику купу ліків, що коректують побічні ефекти від хімії. Настуні потрібна підтримка, особливо у цей важкий час! Дякуємо нашим донорам!

Стрябкови — сім’я переселенців з Донбасу. Приїхали в Дніпро 3 роки тому. У Дніпрі ж, в сім’ї з’явилася дочка Настенька. Вона народилася і росла здоровою дівчинкою, розумна і красуня. Батьки не могли натішитися на нею. Дуже добра дитина, смілива, на високу гору забралася в 1,5 року! Любить танцювати. Загалом, нічого не віщувало біди.

«Почалося все банально. У січні цього року Настенька захворіла ГРВІ 2 рази з перервою в 1 тиждень.» — розповідає мама Аліна. «Під час другого епізоду ГРВІ здали аналіз крові і виявили страшні зміни, характерні для лейкозу (за освітою я сімейний лікар, в декреті), я відразу все зрозуміла. Потім передавали аналізи і все підтвердилося. 6 лютого ми поїхали на прийом до гематолога в ОДБ на вул. Космічної 13, звідки нас негайно направили в гематологічне відділення. Тут ми і до цього дня лікуємося. Після взяття пункції кісткового мозку Настусі був виставлений діагноз: гострий лімфобластний лейкоз, ЦНС 1, гостра фаза.»

Дівчинка пережила безліч переливань крові, важкий парез кишечника, тоді здавалося, що дитина помирала. Але Настенька подолала це ускладнення хіміотерапії і лікування триває. Зараз дівчинка знаходиться в лікарні.

Прогноз для життя при даному виді патології крові 80-90%, тому надія на краще.

Дівчинка, на прохання батьків, включена в програму «Діти проти раку» і систематично буде отримувати медикаментозну допомогу.