Центр социальных проектов будущего

ФОНД ЗНОВУ ВИСТУПИВ ПАРТНЕРОМ ФЕСТИВАЛЮ «ДАРУЙ ДОБРОГО», ПРИСВЯЧЕНОГО БОРОТЬБІ З ДИТЯЧИМ РАКОМ

ФОНД ЗНОВУ ВИСТУПИВ ПАРТНЕРОМ ФЕСТИВАЛЮ «ДАРУЙ ДОБРОГО», ПРИСВЯЧЕНОГО БОРОТЬБІ З ДИТЯЧИМ РАКОМ

Сьогодні Фондом були переведені кошти у розмірі   7500 грн. для друзів та партнерів БО «ПЧЕЛКА» у підтримку важливого та надихаючого заходу — Фестивалю «Даруй добро», який присвячений боротьбі с дитячим раком.

Це Унікальний проект, який вперший стартував в Одесі 5 вересня 2013 року. У цьому році Фестиваль буде проходити 7-й раз у період 19-22 серпня.

Фестиваль благодійності «Даруй добро» — це музично-розважальний проект для дітей, які пройшли лікування в відділеннях гематології та онкології, і яким були проведені складні дорогі операції.

Дорослі і діти об’єдналися для того, щоб жах, який вселяє назва хвороби, пішов. Щоб у людей з’явилося просте бажання поділитися посмішкою і подарувати тяжкохворим дітям надію, а у батьків, діти яких ще проходять лікування, зміцнилася віра в те, що їх дитина обов’язково впорається з важким недугом.

В рамках програми «Діти проти раку» ми співпрацюємо з БФ «Бджілка» з 2013 року. Фонд надає адресну допомогу дітям з важкими патологіями, допомагає з оплатою операцій і лікування дітей Одеської області.