Центр социальных проектов будущего

ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ЛІЖКО ДЛЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЛІКАРНІ

ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ЛІЖКО ДЛЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЛІКАРНІ

Сьогодні 6 березня 2020 року Фонд разом із партнерами АТ «Укрпошта» Запорізької дирекції передав функціональне ліжко та витратні матеріали для онкологічного відділення у дитячу обласну клінічну лікарню м. Запоріжжя на суму 10 225 грн..

Догляд за лежачими хворими – дуже складний і важкий процес, який може принести незручності не тільки хворій людині, а й тим, хто щодня перебуває поруч з ним.

Біль — це один з перших симптомів, який вказує на прогресування злоякісного процесу в організмі. Якщо на ранній стадії раку на больові відчуття скаржаться не більше третини пацієнтів, то в міру розвитку захворювання про них говорять практично завжди. Біль може викликати не тільки сама пухлина, а й запальні реакції, що призводять до спазмів гладкої мускулатури, ураження суглобів, невралгія і рани після хірургічного втручання.
При спінальної анестезії ліки вводять у спинномозковий канал. Це призводить до тимчасового «виключення» тактильної і больової чутливості. Введення відбувається через катетер, що вимагає від лікаря певного досвіду. Як анальгетика використовують морфін, норфін, фентаніл і так далі. За спинномозкової рідини і загальній системі кровообігу вони надходять в мозок. Не виключені побічні ефекти у вигляді нудоти і сонливості.

Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня — центр високоспеціалізованої екстреної та планової хірургічної, педіатричної та реанімаційної допомоги дитячому населенню Запоріжжя і Запорізької області.

Нагадаємо «Діти проти Раку» — всеукраїнський проект екстреної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.