Центр социальных проектов будущего

ЛІКИ ДЛЯ БИКОВА АРКАДІЯ (4 СТАДІЯ РАКУ)

ЛІКИ ДЛЯ БИКОВА АРКАДІЯ (4 СТАДІЯ РАКУ)

Сьогодні 27 грудня 2019 року Фонд закупив та передав препарати Депакін Хроно та Фраксипарин для лікування Бикова Аркадія (м. Харків) на суму 3922 грн.

Діагноз: нейробластома заочеревинного простору зліва з метастазами в регіональні лімфовузли, кістки скелета, кістковий мозок T2N1M1, 4 стадія високого ризику, N-myc-негативний.

Дата народження: 8 жовтня 2015 р.

Аркадій ріс звичайним хлопчиком, які завжди є в кожному місті, селищі. Ходив в дитячий садок, бігав с друзями на вулиці, любив кататися на самокаті та на гойдалках.

В травні 2019 року на прогулянки Аркадій впав і після чого почав жалуватися на біль в коліні. Відразу звернулися до лікарні – і з того дня наше життя помінялося із веселого на лікарняні будні. Цілий місяць не могли поставити правильний діагноз: спершу лікували артрит, та долікувалися, що Аркадій уже не міг ходити та тільки плакав від болю. Далі нас перевели в іншу лікарню №16 м. Харкова, де в нас почали лікувати лейкоз крові. Аркадію зробили багато аналізів, виявили «бластні», атипичні клітини в кістковому мозку та направили на обстеження на комп’ютерну томографію. Дуже страшно було очікувати результатів обстеження, та коли отримали результати – у нас був шок — страшний діагноз РАК 4-ї стадії. Ми зробили ще одне обстеження, та діагноз підтвердився.

Аркадія перевели в обласну дитячу лікарню м. Харкова в онкологічне відділення, де він почав свою боротьбу за життя 18 червня 2019 р. На сьогоднішній день Аркадій пройшов 5 курсів хіміотерапії та проведена операція по видаленню пухлини разом з лівим наднирником в листопаді 2019 р. На черзі потрібно пройти курс високодозної хіміотерапії разом із процедурою трансплантації кісткового мозку.

У листопаді хлопчик пройшов 6-й блок хіміотерапії та високодозну хіміотерапію з аутотрансплантацією кісткового мозку.

Безрецидивна виживаність пацієнтів з діагнозом нейробластома 4-й стадії становить 20-30%. Імунотерапія дозволяє підвищити виживаність пацієнтів до 80-90 %.

Дана статистика справедлива для пацієнтів всієї групи високого ризику. У Аркадія гарні шанси на повне виліковування, оскільки ген N-myc-негативний і метастази не пошкодили життєвоважливі органи.

Сім’я звернулася в зарубіжні клініки Германії, Італії, Іспанії. На сьогоднішній час отримали відповідь від декількох із них. Вартість проведення імунотерапії дуже висока і сім’я не може самостійно оплатити дану процедуру в закордонних клініках.

Зараз прийшла зима, випав сніг, якого Аркадій довго чекав і Аркадій все мріє вийти з лікарняної плати та пограти в сніжки та покататися на санчатах. На жаль, це може не здійснитися, тому що організм Аркадія майже без імунітету і може швидко «підчепити» хворобу на вулиці. Все що йому залишається, це тільки спостерігати  через вікно лікарняної палати за грою здорових дітей в сніжки.