Центр социальных проектов будущего

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БЛАГОДІЙНОСТІ

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БЛАГОДІЙНОСТІ

Друзі! сьогодні у МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БЛАГОДІЙНОСТІ подаруймо добро тому, хто цього потребує. Коли, як не сьогодні, прийми участь у ЕСТАФЕТІ ДОБРА і ДОПОМОГТИ ДІТЯМ! Натисни на посилання, обери проект, і твій невеликий внесок може стати вирішальним на шляху до одужання!

ДОПОМОГТИ ДІТЯМ 

  • Онко хворі діти, їх батьки та рідні кожного дня борються з хворобою, проходячи чисельні обстеження, хіміотерапії, приймають безкінечну кількість пігулок, і все заради мрії бути здоровим і перемогти рак. Середні затрати на місяць складають близько 40 000 грн.
  • У дітей-метеликів надзвичайно крихка шкіра, організм відторгає її. Ця хвороба невиліковна. Сім’ї потрібно близько 50 000 грн на місяць, щоб забезпечити свою дитину бинтами, мазями, вітамінами та спеціальним харчуванням.
  • Діток, в яких проблеми зі слухом, надзвичайно велика кількість в Україні. Щоб чути, говорити та контактувати з оточенням кожному потрібні слухові апарати. Кошторис одного слухового апарату в середньому складає 30 000 грн.
  • Діти із ДЦП. Це ті діти, на яких ніхто не хоче звертати увагу. Але вони є, і в кожного є шанс стати здоровим. Сьогодні ви можете подарувати цей шанс.
  • Діти сонця. Позитивніших і добріших малюків – не знайдешь. Але вони потребують спеціального підходу і навчання, щоб навчитися у цьому світі… Оплата навчання у школі складає від 15 000 на рік.
  • Наші менші друзі також потребують нашої допомоги. Тварини у притулках потребують їжі, медикаментів, догляду та утеплення на холодні пори року.