Центр социальных проектов будущего

НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ (М. КИЇВ)

НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ (М. КИЇВ)

Закуплено подарунки на 5000 грн.

15 грудня Фонд закупив солодкі новорічні подарунки для дітей з інвалідністю та малозабезпечених сімей Голосіївського району м. Київ у кількості 100 шт. на 5050 грн.

Ця акція проводиться у партнерстві разом з Центром для сім’ї, дітей та молоді Голосіївського району. Напереродні Різдвяних свят команда Центру подарує ці та інші подарунки для дітей району.

В районі проживає близько 1000 дітей, яким потрібне свято. Це діти з малозабезпечених сімей, діти з інвалідністю, ті, яких виховує один/одна з батьків і для яких наша з вами підтримка є потрібною.

Різдво та Новий рік — це свята, які покликані зароджувати в нас надію на краще життя і світле майбутнє, це час, коли хочеться вірити у чудо та добро. І саме ці світлі почуття і допомагають нам жити, навіть коли навколо — пандемія, змінюється екологія і руйнуєтсья економіка… але ми все одно сподіваємось і віримо на краще. Тому цю радість і віру ми хочемо хоча б трошки подарувати нашим дітям, адже це покаже їм, що вони не одні в цьому світі, що є ті, хто хоче і може їх підтримати.

Пам’ятайте, що підтримуючи програми Фонду, ви не лише даруєте дітям можливість на лікування, але й надаєте наснаги боротися і перемагати.

З Різдвом усіх та Новим роком, друзі!