Центр социальных проектов будущего

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ

Сьогодні 7 листопада 2019 р. Фонд разом із партнерами АТ «Укрпошта» передав обладнання для лікування дітей у онкогематологічний центр при Волинській обласній дитячій клінічній лікарні, а саме — монітор пацієнта на суму 33 000 грн.

Щиро дякуємо кожному, хто прийняв участь у зборі. Разом ми робимо цей світ кращим, а дітей наближаємо до повноцінного майбутнього. Рак виліковний!

Сучасний пульсоксиметр — це медичний прилад для діагностики, який призначений для вимірювання рівня кисню в капілярної крові і серцевих скорочень. Якщо людина постійно відчуває нестачу кисню в крові, то необхідно проводити регулярний контроль його даних. Зовсім недавно для цих цілей треба було здавати кров на аналіз, в даний час завдяки роботі фахівців з електронної техніки зі створення даного пристрою, подібні вимірювання стали миттєвими і високоточними.

У онкогематологічному центрі щорічно лікується більше 200 хворих. Недостатнє бюджетне фінансування лікарні не дає у повному обсязі покращити умови перебування пацієнтів у лікувальному закладі.

Ситуація з дитячою онкологією вкрай складна в Україні. У лікарнях відсутні більше 70% необхідних ліків, які потрібні для лікування, як наслідок близько 50% дітей хворих на рак – приречені на смерть.

«Діти проти Раку» — всеукраїнський проект екстреної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.