Центр социальных проектов будущего

ОПЛАТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ КРАЙНИКА ТИМОФІЯ (ДЦП)

ОПЛАТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ КРАЙНИКА ТИМОФІЯ (ДЦП)

Сьогодні 17 липня 2019 року Фонд оплатив реабілітацію для Крайника Тимофія (ДЦП) у центрах реабілітації «Галичина» та «Інново» (м. Львів) на суму 32 700 грн.

Батьки Тимофійчика мріють і вірять у те, що їх син стане олімпійським чемпіоном. Їх не бентежить, що у хлопчика, якому лише ось виповнилося 4 роки, складна форма ДЦП, а додатковий діагноз – епілепсія. «Тимошка доведе, що старанні тренування по 5-7 годин на день дадуть свої результати. Адже для нього головна нагорода – не олімпійська медаль, а пройдений шлях, який він долає, щоб пройти його самостійно своїми ніжками», – говорить мама хлопчика Олена.

За останній рік інтенсивної реабілітації у Тимошки з’явилося багато нових навичок: він може самостійно сидіти, опираючись на свої руки, його перевороти стали більш швидкими та активними, зміцнилися м’язи спини. Тимофій нарешті самостійно поповз! «Ось заради таких, здавалося б, маленьких досягнень Тимошки ти стараєшся щосили. Ось такі його невеликі досягнення змушують нас плакати і радіти такому важливому успіху», – діляться з нами батьки.Зараз, як ніколи, Тимі потрібна посилена реабілітація, щоб досягти бажаного результату, зупинятися зараз не можна, і батька докладають максимум зусиль, щоб допомогти сину здолати недугу. Тому дякуємо усім, хто наблизив Тимофійчика до його перемог! Хай ваше добро повертається до вас!

Збір коштів проходив разом із нашими друзями та партнерами — Українською Біржею Благодійності.