Центр социальных проектов будущего

ОПЛАТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ СЕМЕНЮКА ВАСИЛЯ (ДЦП)

ОПЛАТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ СЕМЕНЮКА ВАСИЛЯ (ДЦП)

Сьогодні 13 листопада 2019 року Фонд оплатив частину курсу реабілітації для Семенюка Василя (діагноз ДЦП) у Міжнародній клініці Козявкіна на суму 24 900 грн.

Друзі, дякуємо за вашу допомогу! Разом ми допомагаємо Васі наблизитися до повноцінного життя.

Дата народження: 02.01.2007 р.

Васі вже 12 років. Він має діагноз ДЦП майже із самого народження. Але успіхів у боротьбі з хворобою вдалось досягнути не так багато, як би хотілося. У Васі – велика сім’я, окрім нього, у батьків ще троє дітей. Живуть вони дуже скромно у невеликому селищі в Івано-Франківській області, але попри це, рідні намагалися зробити усе, щоб оздоровити Васю.

Було пройдено багато реабілітацій у різних містах, але хлопчику найбільш підійшло лікування у клініці Доктора Яценко, що в Києві. На жаль, лікування є досить витратним, тому сім’я змушена просити про допомогу. Дивлячись на Васю, дуже хочеться підтримати хлопця, адже чим далі, тим складніше лікується ДЦП. У Васі є досить великі складнощі у мовленні, у рухах, йому важко сидіти, і тим паче ходити. Тому хлопчику дуже важливо хоча б освоїти навички, які допомогли б йому обслуговувати самого себе мінімально.Вася народився 2 січня 2007 року повністю здоровим хлопчиком, але на п’ятому місяці життя щось пішло не так… Невдовзі йому діагностували ДЦП.

Збір коштів проходив спільно з нашими партнерами Фондом «Українська біржа благодійності» на сайті ubb.org.ua