Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДУБЕНЦЯ ОЛЕГА (М. ЧЕРКАСИ)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДУБЕНЦЯ ОЛЕГА (М. ЧЕРКАСИ)

Сьогодні 5 червня 2019 р. Фонд закупив препарати Гліятон, Анантавіті, Вітрум на суму 1276 грн. для лікування Дубенця Олега (м.Черкаси).

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз.

Дата народження: 23.09.2008 р.

Пару днів назад хлопчик з мамою пройшли чергове обстеження: крім, онко захворювання, у хлопчика проблеми з серцем, а кіста тисне на очі, новий курс лікування призначений у зв’язку з цими проблемами. Наступне обстеження очікується через 3 місяці.

Мама виховує Олега одна і грошей катастрофічно не вистачає, оскільки препаратів щомісяця потрібно дуже багато.

Хлопчику тільки 9 років, а він уже переміг рак. Лейкоз у нього виявили ще в 2,5 року. Далі більше 2 років важкої боротьби. Хіміотерапію Олег переносив дуже важко, що сильно підірвало загальне здоров’я хлопчика. Ще через 2 роки, здавалося все позаду, але проходячи планове обстеження, лікарі виявили кісту в головному мозку. Кіста утворилася на грунті ослабленого імунітету. Лікарі вирішили спробувати зменшити кісту за допомогою медикаментів.

Кожні 3 місяці Олег з мамою їздить на обстеження до ендокринолога і невропатолога. Результати недавніх відвідин лікарів вельми не радісні. Ендокринолог турбується, що велика кількість препаратів, які доводиться пити Олежке, можуть вплинути на зупинку зростання хлопчика, що приверне за собою цілий ряд неприємних побічних ефектів. У невропатолога ж побоювання з приводу можливого раннього інсульту у хлопчика.

Через постійне застосування різних препаратів у Олега сильно порушена робота печінки та жовчного міхура, також хлопчик страждає сильними головними болями. Щоб поліпшити стан хлопчика, потрібно багато ліків, вони дадуть йому шанс на повноцінне життя.