Центр социальных проектов будущего

СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ПОЛІХУН АРІНИ (40 000 ГРН.)

СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ПОЛІХУН АРІНИ (40 000 ГРН.)

Сьогодні 4 серпня 2020 року Фонд закупив та передав слухові апарати для Поліхун Аріни на суму 40 000 грн.

Діагноз: двостороння нейросенсорна глухота.

Дата народження: 12.12.2015 р.

Мати проблеми зі слухом – не означає бути неповноцінною людиною, адже для подолання цієї недуги потрібні лише слухові апарати. Аріні 4,5 роки, вона народилася в сім’ї батьків, які не чують, а тому ймовірність, що такі ж проблеми будуть і у дівчинки, була висока, тому батьки були готові до цього. Незадовго після народження дитині встановили діагноз «двостороння нейросенсорна глухота». Дитячий вік і обмежена можливість чути не заважають Аріні бути розумною, тямущою і чутливою дівчинкою.

У свої роки вона задається такими питаннями, як: «Навіщо люди їдять м’ясо? Адже тварин вбивають…». Дівчинка дуже любить танці та виступи. Жоден захід у дитячому садочку не обходиться без її участі! Її улюблені заняття – перегляд мультфільмів, прогулянки у дворі і біля міського фонтану, катання на велосипеді… але все це вона робить не сама, завжди разом із мамою і своєю вірною подругою – лялькою, яка завжди в руках.»Аріна – дуже спритна дівчинка, і, звичайно, ж уперта, але слухається мене», – зізнається мама Ірина. Ось така вона, Арінка. В принципі, як і всі діти. Тільки от не чує, і досі не говорить…
Лікарі бачать багато потенціалу в Аріні, і завдяки слуховим апаратам дівчинка зможе розвиватися та навчатися!
Дякуємо кожному, хто підтримав Арінку та допоміг їй почути!
Збір коштів проходив спільно з нашими партнерами Фондом «Українська біржа благодійності» на сайті ubb.org.ua. Дякуємо за співпрацю!