Центр социальных проектов будущего

СВЯТО ДО ДНЯ СВ. МИКОЛАЯ ДЛЯ ДІТОК У ЛІКАРНІ М. КРОПИВНИЦЬКИЙ (ОНКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ)

СВЯТО ДО ДНЯ СВ. МИКОЛАЯ ДЛЯ ДІТОК У ЛІКАРНІ М. КРОПИВНИЦЬКИЙ (ОНКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ)

20 грудня 2019 року Фонд спільно з нашими друзями і партнерами Кіровоградською дирекцією АТ «Укрпошта» влаштували діткам в онкологічному відділенні Клінічної обласної лікарні м. Кропивницький свято до дня Святого Миколая.

Це було надзвичайно світле святого добра і радості. Дітки грали в ігри разом із Святим Миколаєм та янголом, сміялися та раділи. Гості влаштували дітям справжнє шоу мильних бульбашок, від якого діти були у захваті!!Також майстрували під час заходу тваринок з повітряних куль, грали в ігри та багато посміхалися. Та не тільки діти, а й усі дорослі… лише від того, що бачили посмішки на обличчях маленьких.

Друзі, в першу чергу ми дякуємо кожному з вас! Завдяки вашим внескам ці подарунки радості стають можливими. Адже перемога над хворобою у починається зсередини. Ми віримо, що кожне таке свято, кожна допомога, яку ми надаємо, — робить життя діток кращим.

В рамках спільного проекту «Діти проти Раку» було проведено більше 50 абсолютно безкоштовних вистав, на яких змогли побувати більше 20000 дітей з різних міст і сіл України.