Центр социальных проектов будущего

ВІДБУВСЯ ТЕАТРАЛЬНИЙ ТУР ДЛЯ ДІТЕЙ НА СХОДІ УКРАЇНИ!

ВІДБУВСЯ ТЕАТРАЛЬНИЙ ТУР ДЛЯ ДІТЕЙ НА СХОДІ УКРАЇНИ!

З нагоди МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ  Фонд «Центр соціальних проектів майбутнього» разом із Обласним Полтавським театром ім. Гоголя організували гастрольний ТУР для дітей які живуть у прифронтовій зоні на Сході України в рамках програми «Допомога дітям Сходу».

2500 дітей побачили і відчули свято у таких населених пунктах: Слов’янський район: Билбасівка, Райгородок, Маяки, Хрестище, Долина, Богородичне, Сергіївка, Андріївка, Черкаське; Маріупольський район: Маріуполь (6 вистав), Старий Крим, Райгородок. Вистави тривали з 25 травня по 6 червня 2019 року.

Кожне дійство пройшло на надзвичайно позитивній ноті, дітки були неймовірно раді, емоції зашкалювали, як у глядачів, так і виступаючих. Бурні овації, галасні виклики «Браво!» та «Дякую!», знайомство, спілкування опісля – усе це супроводжувало кожний візит.

Цей захід був дуже символічним і актуальним, адже всі покази приурочені до Міжнародного Дня захисту прав дітей, а саме дітей які перебувають в невеликих селищах та містечках, на долю яких випало пережити страшні будні війни, і так мало гарного залишилося навкруги.

«Театр – це діалог, це виховання засобами мистецтва, це прищеплення засад національної самосвідомості, це інтеграція культурних цінностей та громадянських засад у голови і душі юних глядачів.» — стверджує режисер театру Шевченко Олександр.

МИ ДУЖЕ ДЯКУЄМО  нашому паливному партнерові мережі АЗС «UPG» та Мережі платіжних терміналів «City 24» за можливість здійснити безкоштовний показ вистав для всіх дітей. До наступних зустрічей!