Центр социальных проектов будущего

ВІДКРИТИЙ ЗБІР КОШТІВ НА ОПЛАТУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ БРАТИКІВ ДРОЗДОВИХ! 33 410 ГРН.

ВІДКРИТИЙ ЗБІР КОШТІВ НА ОПЛАТУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ БРАТИКІВ ДРОЗДОВИХ! 33 410 ГРН.

БРАТИКИ ДРОЗДОВІ: ПЕРЕМОЖЕМО ДЦП!

25 червня 2019 р. стартував збір коштів на оплату реабілітації для близнюків — Івана та Даниїла Дроздових на суму 53 607 грн. (с.Баштанка, Миколаївська обл.)

15 лютого 2016 року на 29 тижні вагітності в Наталії Дроздової народилися двійнята – Ванюша 1 420 кг 40 см і Данюша 1 470 кг 38 см. З операційної хлопчиків доставили у відділення інтенсивної терапії новонароджених. І з цього моменту життя мами і тата кардинально змінилася. Стан дітей розцінювався як важкий: дихальна недостатність через незрілість. На 7-й день життя відбулася легенева кровотеча, робили переливання компонентів крові, стан був важкий. Найжахливіші для батьків слова: «Стан стабільно важкий». Безліч спроб зняти з апаратів ШВЛ (штучної вентиляції легенів) не були успішні: або злипалися легені, або не було можливості продихнути.

Хлопчики набирали вагу, росли, але з апаратами ніяк не могли розпрощатися. Коли пневмонія минула, лікарі прийшли до висновку, що вихід один – трахеостома (розріз на шиї, в отвір якого в трахею ставиться трубка, через яку діти дихають). Маленькими кроками двійнята подолали трахеостоми. Хлопчаки були деканульовані (зняті трубки): Іван в листопаді 2016, а Данило в серпні 2017 року.Але через тривале перебування на апаратах ШВЛ (6 місяців) і трахеостоми в горлі, дітки втратили багато в розвитку. У двох хлопчиків спільний діагноз – ДЦП, спастичний тетрапарез, затримка психо-мовного і стато-кінетичного розвитку. Зараз кожні два-три місяці треба лягати на реабілітацію, між лікуванням треба проходити курси масажу і ЛФК, а також займатися з ними самостійно кожен день. Тільки всього цього недостатньо, і сім’я потребує серйозного лікування і постійної реабілітації з хорошими фахівцями. Лікарі дають позитивні прогнози при правильній і своєчасній реабілітації, тому що чим діти менші, тим більше шансів на одужання. Так! Лікування тривале і витратне, тому що не всі реабілітаційні центри безкоштовні.

«Ми вже підросли, і нас беруть на лікування в рідному місті Харкові в центр «Томатіс». Хлопчики будуть проходити курси сенсорно-звукової стимуляції, масаж за методикою Сандакова, біоакустичні корекції, гіпоксітерапії, сенсорну інтеграцію, логопедичні масажі, снузелен-терапію (сенсорна кімната). Але, на жаль, самостійно ми не в силах оплатити курс лікування в реабілітаційному центрі для двох. Я ніколи не думала, що мені доведеться просити допомоги у друзів і зовсім незнайомих людей на лікування своїх дітей… зважитися на це було непросто… Але ми, як батьки, повинні зробити все можливе і неможливе, щоб поставити їх на ніжки і наблизити до самостійного і повноцінного життя», – говорить мама Наталя.

ПІБ: Дроздов Іван і Данііл Анатолійович, 15.02.2016 р.

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, ЗПР

ДОПОМОГТИ ДІТЯМ