Центр социальных проектов будущего

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ МАРГАРИТИ (ДИТИНА-МЕТЕЛИК)

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ МАРГАРИТИ (ДИТИНА-МЕТЕЛИК)

Сьогодні 18 травня 2020 року було відкрито збір коштів для Маргарити Машук (діагноз — бульозний епідермоліз, Хмельницька обл.) для закупки медикаментів та спеціального харчування на суму 38 657 грн..

ДОПОМОГТИ МОЖНА ТУТ

Маргаритка живе на цьому світі вже 6 років, і всі 6 років вона бореться із страшним захворюванням, яке з’явилося на цей світ разом із нею і не дає їй жити повноцінно. Таких діток, як Маргарита, називають «метеликами», медичною мовою їх діагноз звучить як «бульозний епідермоліз». Це захворювання вважається невиліковним, воно безщадно уражає шкіру людини, найменший дотик спричиняє рани.На це важко дивитися, але ще важче жити з цим. І коли дивишся на Маргаритку, не розумієш, чим ця світла і мила дитина заслужила таке нещастя, таке випробування на свою долю… 

Для того, щоб хоч трошки наблизитись до повноцінного життя, дівчинці постійно потрібні спеціальні бинти, мазі, харчування, усе, аби уникати найменших подразнень. Наразі на шкірі Маргаритки з’явилося дуже багато ран, і їй терміново потрібні медикаменти, аби впоратися з ними. На жаль, всі ці матеріали і ліки надзвичайно дорогі, і мама Віта просто не в змозі придбати це все для своєї дівчинки сама, їм потрібна допомога.

Ми вже втретє збираємо кошти для Маргарити. Зазвичай цих матеріалів вистачає на два-три місяці, а потім знову потрібно думати, як виживати… Бульозний епідермоліз – це рідкісне захворювання, таких людей близько 200 на всю Україну, але держава не забезпечує навіть таку невелику кількість хворих необхідним. І яка ж радість на обличчі дівчинки, коли вона отримає передачку з медикаментами, яких вистачить на певний час. Ця дитина у свої 6 років мріє не про іграшки та ляльки, а про бинти та мазі, які допоможуть їй жити! Пам’ятайте, ваші внески рятують життя. Дякуємо за підтримку!