Центр социальных проектов будущего

ВОЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ ЗАБЕЗПЕЧЕНА РЕАКТИВАМИ НА ЦІЛИЙ РІК!

ВОЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ ЗАБЕЗПЕЧЕНА РЕАКТИВАМИ НА ЦІЛИЙ РІК!

На цьому тижні Фонд разом із партнерами АТ «Укрпошта» Волинської дирекції оплатив та передав реактиви та витратні матеріали в онко-гематологічне відділення Волинської лікарні на суму 31 389 грн..

Щиро дякуємо кожному, хто прийняв участь у зборі. Разом ми робимо цей світ кращим, а дітей наближаємо до повноцінного майбутнього. Рак виліковний!

Аналізатори для дослідження електролітів та рН у зразках крові. Аналізатор електролітів допомагає поставити коректний діагноз при багатьох станах, включаючи ургентні. Тому використання такого обладнання є надзвичайно важливим у лікування дітей.

У онкогематологічному центрі щорічно лікується більше 200 хворих. Недостатнє бюджетне фінансування лікарні не дає у повному обсязі покращити умови перебування пацієнтів у лікувальному закладі.

Україна посідає друге (після Росії) місце в Європі за кількістю смертей від раку … АЛЕ цю статистику можна змінити Ділимося з Вами інформативним відео з цього приводу, а також фактами про рак, які повинен знати КОЖНИЙ.

Рак є однією з провідних причин смертності дітей і підлітків у всьому світі і щорічно діагностується у приблизно 300 000 дітей у віці від народження до 19 років.

Дитячі онкологічні захворювання включають в себе безліч різних типів пухлин, які виникають у дітей і підлітків у віці 0-19 років.

Рак в дитячому віці, як правило, неможливо попередити або виявити шляхом скринінгу.

Більшість різновидів дитячого раку можна вилікувати лікарськими засобами та іншими видами лікування, включаючи хірургічні втручання і променеву терапію.

Смертність дітей від онкологічних захворювань в країнах з низьким рівнем доходів викликана такими причинами, як ВІДСУТНІСТЬ, помилкова і запізнілу діагностику а також, переривання лікування.

«Діти проти Раку» — всеукраїнський проект екстреної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.