Центр социальных проектов будущего

ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЛІКАРНІ

ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЛІКАРНІ

Закупили та передали засоби індивідуального захисту від Covid-19 на суму 5340 грн.

Сьогодні 7 серпня 2020 року Фонд разом з нашими друзями та партнерами Чернівецькою дирекцію АТ «Укрпошта» закупли антисептики, маски та кварцеві лампи для Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні.

Кожен громадянин відчув на собі сумні наслідки пандемії коронавірусної інфекції Covid-19, але найстраніше не лише те, скільки людей уже перерхворіли, але й те, що вірус не зупиняється і продовжує ширитися, статистика не втішна, і ми відчуваємо на собі відповідальність за те, щоб не допустити погіршення ситуації в країні.

Як ми можемо посприяти цьому? У першу чергу, забезпечити лікарні країни якісними засобами індивідуального захисту від Covid-19 для того, щоб вберегти лікарів, медичний персонал та пацієнтів від хвороби. Діти, що лікуються в онко-гематологічному відділенні лікарні уже мають ослаблений імунітет, для них небезпечною є звичайне ОРВІ, не говорячи уже про коронавірус… Тому у цій ситуації найкраща тактика боротьби — це оборона.

Наш Фонд отримує листи від лікарень України та інших установ з проханням допомогти у боротьбі з корона вірусом, існує потреба в усьому – маски, рукавички, антисептики, бахіли, одноразові медичні костюми та багато іншого, уже не говорячи про апарати ШВЛ…

На превеликий жаль (!) наша країна не забезпечена усім необхідним для боротьби з вірусом, тому наше завдання сьогодні – не допустити, щоб ситуація погіршилася.

Хай Україна буде здоровою!