Центр социальных проектов будущего

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ВІД COVID-19 ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ З ІНВАЛІДНІСТЮ (11152 грн.)

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ВІД COVID-19 ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ З ІНВАЛІДНІСТЮ (11152 грн.)

Сьогодні 19 чернвня 2020 року Фонд закупив та передав засоби індивідуального захисту від коронавірусу (а саме рукавички, бахіли, маски, окуляри, халати) для дітей та молоді з інвалідністю м. Долина (Івано-Франківська обл.) на суму 11 152 грн.

Дякуємо кожному, хто причетний до цієї доброї справи і дбає про здоров’я країни!

Сьогоднішні часи вчать нас тому, що ми не можемо стояти осторонь проблеми, із якою зіткнувся увесь світ. Від кожного нашого вчинку залежить те, чи буде пандемія корона вірусу розповсюджуватися далі, чи зменшуватиме свої оберти. Кожен із нас відповідальний за це. І найкращий захист – це забезпечити всю країну і кожну людину в ній необхідними матеріалами, які захищатимуть від потрапляння вірусу в організм, а особливо тих, хто має ослаблений імунітет.

Малозабезпечені сім’ї, членами яких є діти та молодь з інвалідністю, потребують сьогодні нашої з вами допомоги! Долинський Міжнародний благодійний фонд «Надія Є» в Івано-Франківській області налічує 35 осіб, це діти та молодь з інвалідністю. Діти приходять кожного дня до фонду на розвивальні заняття, з ними займається 8 працівників, це друга домівка для них.Наразі всі члени фонду знаходяться на карантині по домівках. Але у зв’язку із недостатнім матеріальним забезпеченням та важкою епідеміологічною ситуацією в області, діти, молодь та сім’ї не забезпечені необхідними матеріалами для захисту від коронавірусу. Ми отримали лист від МБФ «Надія Є» із проханням надати допомогу у вигляді масок, рукавичок та бахіл для членів фонду. Адміністрація фонду також зобов’язалася отримані матеріали розвести по домівках, де проживають члени фонду.

Ми вважаємо, що пандемія – це боротьба усієї країни, і наша посильна участь – це шлях до здорового майбутнього.

Збір коштів проходив спільно з нашими партнерами Фондом «Українська біржа благодійності» на сайті ubb.org.ua