Центр социальных проектов будущего

ЗБІР КОШТІВ НА РЕАБІЛІТАЦІЮ ДЛЯ ЗАКОРДОНЦЯ МИКИТИ (ДЦП)

ЗБІР КОШТІВ НА РЕАБІЛІТАЦІЮ ДЛЯ ЗАКОРДОНЦЯ МИКИТИ (ДЦП)

29 липня 2020 року стартував збір коштів на курс реабілітації за сербською методикою BDA Professional для Закордонця Микити (Вінницька обл.) на суму 26 725 грн.

Дата народження: 12.01.2015 р.

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія з відсутністю самостійного сидіння та ходи, 4 рівень рухових порушень по системі GMFCS. Затримка мовленнєвого розвитку

ДОПОМОГТИ

Мамо, навчи мене ходити. 3

Для діток з ДЦП усе їхнє життя – це боротьба проти недугу. Кожен день – це вправи та робота над своїм тілом, адже від цього залежить майбутнє життя дитини, чи зможе вона пересуватися самостійно, обслуговувати себе, а також впливає на її розумовий та фізичний розвиток. Систематичні реабілітації та заняття, ефективне лікування коштує грошей, і на рік потрібно до 100 000 грн, аби надавати дитині повноцінне лікування.

Для Нікітки зараз – це курс за сербською методикою BDA Professional. Цей курс дозволяє займатися вдома, і в той час, коли під час карантину більшість реабілітаційних центрів зачиняє свої двері, то цей курс дозволяє не переривати лікування.Це буде вже другий курс за методикою BDA для Нікітки. Нині у хлопчика прослідковуються зміни в структурі тіла, зменшується напруга в м’язах, відкривається верхнє дихання, а це дає Нікітці вільніше рухатися. Покращився стан тазового дна, що дозволило запобігти оперативному втручанню, оскільки у Нікіти двосторонній підвивих тазо-стегнових суглобів. «Відбуваються зміни у розвитку, а це значить, що ми на правильному шляху, тому ні в якому разі заняття припиняти нам не можна!», – говорить мама Ірина.

Історія цього малюка почалася з його перших днів – хлопчик передчасно народився, 4 дні провів у реанімації. Невдовзі йому поставили діагноз «утробне інфікування з ураженням легень та головного мозку», кінцевими діагнозами стали «ДЦП, подвійна геміплегія, міоклінічні напади, затримка психомовного розвитку»… Але мама Нікіти – Ірина – не опустила руки і почала робити все, аби здобути здоров’я для свого синочка. Уже протягом 5-ти років вони старанно займаються, і усі досягнення лише завдяки старанням і систематичним заняттям.

Шкода, що хворобу не можна здолати лише стараннями, потрібне втручання спеціалістів, лікування потребує оплати, а у сім’ї, на жаль, немає таких коштів, аби забезпечити Нікітку повноцінним дороговартісним лікуванням. Сім’я звертається за допомогою до небайдужих людей і щиро вірить у добрі серця. Допоможіть зробити хлопчику ще один крок до перемоги!

ДОПОМОГТИ