Центр социальных проектов будущего

ЗБІР КОШТІВ НА СЛУХОВИЙ АПАРАТ ДЛЯ КИРИЛА КАМЛИКА

ЗБІР КОШТІВ НА СЛУХОВИЙ АПАРАТ ДЛЯ КИРИЛА КАМЛИКА

Сьогодні 13 серпня 2019 року Фонд відкрив збір коштів на закупку вкрай необхідного слухового апарату для Камлика Кирила (м. Херсон) на суму 17 390 грн.

Кирило – єдиний синочок у сім’ї батьків, котрі не чують. На першому році життя йому діагностували двосторонню сенсоневральну туговухість ІІІ ступеня. Зараз Кирилові 10 повних років, увесь цей час уся сім’я докладала неабияких зусиль, щоб допомогти хлопчику досягнути успіхів у розумовому розвитку та навчанні, де він зазнавав значних труднощів.

Зараз Кирило закінчив 3-й клас спеціальної загальноосвітньої школи на достатньому рівні і перейшов до 4-го. Він виявляє зацікавленість до навчання. Здібний до вивчення математики – це улюблений навчальний предмет.2% населення землі має певні порушення слуху. Найчастіший діагноз – нейросенсорна втрата слуху. Якщо не контролювати і не лікувати хворобу, вона може привести до повної втрати слуху, причому в короткі терміни. Втрата слуху в цьому випадку має незворотний характер. Основний симптом нейросенсорної приглухуватості – зниження гостроти слуху. Разом із цим можуть проявитися й інші порушення, наприклад, вестибулярного апарату: погіршення координації рухів, шум у голові, запаморочення, нудота.

Зараз Кирило розмовляє зі значними вимовними дефектами, але сурдопедагоги бачать хорошу перспективу в оволодінні хлопчиком якісним усвідомленим усним мовленням, та для цього вкрай необхідний другий слуховий апарат. На жаль, сім’я має великі матеріальні труднощі і не спроможна придбати для Кирила слуховий апарат. Ваша невелика підтримка допоможе зробити Кирилу великий крок до повноцінного майбутнього. Дякуємо за ваші чуйні серця!

ДОПОМОГТИ КИРИЛУ МОЖНА ТУТ