Звіти

2020
Цього року нашому фонду виповнюється 10 років. Ми пройшли цей довгий шлях разом із вами! Дякуємо кожному за підтримку та довіру! 2020 рік став складним випробуванням для всіх нас і для благодійності в цілому. Пандемія коронавірусної хвороби різко змінила наші життя, але незважаючи на труднощі, ми змогли подивитися на світ зовсім по-іншому. Відкрилися нові можливості, з’явилися нові виклики та партнери, і, як наслідок, нові проекти. Суворі карантинні обмеження не завадили нашій діяльності, тож ми щодня працювали над реалізацією наших проектів у всіх регіонах України. Одним з основних напрямків роботи фонду, звичайно ж, став проект «STOP.CORONAVIRUS», в рамках якого ми забезпечували державні обласні та міські лікарні захисними медичними масками, респіраторами, дезінфікуючими засобами та ін.
Переглянути звіт
2018
У 2018 році ми активно розвивали регіональні проекти. Співпраця з обласними лікарнями, установами для дітей з особливими потребами, притулками для тварин та локальними організаціями стали для нас пріоритетом. За цей рік ми значно розширили географію наших проектів, заглиблюючись у проблеми кожного окремого регіону. В загальному нам вдалося надати допомогу 47 установам по всій території України, з яких 18 - це державні лікарні.
Переглянути звіт
2017
2017 рік став роком нових технологій для нас. Проект NFC Donation Box отримав велику кількість партнерів та визнання в Україні. Нам вдалося реалізувати низку цільових проектів з нашими партнерами – «Промінвестбанк», «УББ», «Сподіваюся і Вірю», «Ашан», «Даун Синдром», Foodbank, Ощадбанк та інші. Ми ставимо собі за мету в 2018 році активно розвивати проекти фонду в регіонах і налагодити більш тісну співпрацю з локальними організаціями та волонтерами.
Переглянути звіт
2016
2016 рік став знаковим для 3-го сектора. Тисячі благодійних та громадських організацій пройшли перереєстрацію та відкрили реєстри учасників. Було ухвалено закон про мобільну благодійність, який дозволяє жертвувати гроші по смс. З кожним днем з'являється все більше корисних ініціатив, актуальних благодійних та громадських проектів. У 2016 році ми сконцентрувалися на 3 ключових напрямках нашої роботи: інноваційні проекти, програми допомоги дітям та окремі цільові ініціативи. Так, наприкінці 2016 року ми змогли представити NFC Donation Box – перший в Україні благодійний, безконтактний термінал, який забезпечує 100% безпеку та прозорість благодійного збору.
Переглянути звіт
2015
Ми раді презентувати наш річний звіт про діяльність за 2015 рік. Цей рік був складним. Ми, як і багато організацій в Україні, втратили велику кількість партнерів. 11 фінансових організацій, які приймали благодійні внески на користь наших програм, були ліквідовані НБУ. Незважаючи на загальний економічний спад, ми змогли мобілізувати зусилля, зміцнити команду і розвивали нові напрямки та міжнародні проекти. Ми хочемо подякувати нашим друзям та колегам за підтримку та довгі роки дружби. Особливо компанію "City24", "Промінвестбанк", компанію "Агентство21", "Райффайзен банк Аваль", «Альфа Банк», фонди "Бджілка" та "Крила Надії", мережу ресторанів "Світова Карта", фонд "Розвитку Півдня", Благодійний фонд "Сподіваюся і Вірю" та інших. У 2016 році на нас чекають нові міжнародні проекти та глобальні партнери. Ми впевнені, що у 2016 році ми вийдемо на новий високий рівень.
Переглянути звіт
2014
2014 рік був важким для України. За цей рік ми всі багато втратили. Тисячі українців залишилися без дому, втратили своїх рідних та близьких. У 2014 році ми сконцентрувалися на цільових проектах з підтримки дітей та українських солдатів. За цей рік, незважаючи на втрату 50% наших партнерів, наш річний бюджет становив 2 млн. 947 тис. грн. Нас активно підтримали нові партнери – банки, фінансові компанії, футбольні клуби, ресторани. У 2014 році нам вдалося налагодити роботу з генеральним штабом України. Основними групами товарів, які ми закуповували у 2014 році, стали медикаменти, товари першої необхідності, технічне устаткування, засоби зв'язку, інструменти та витратні матеріали.
Переглянути звіт
2013
2013 рік був складним для розвитку НДО та фондів на території України. Незважаючи на це, нам вдалося реалізувати більшість цілей, які ми перед собою поставили. Варто зазначити, що наприкінці 2013 року українці набагато активніше долучалися до соціальних програм. Зараз можна з упевненістю сказати, що 2014 рік буде присвячений розвитку наших проектів та програм, підвищенню ефективності роботи фонду, розвитку команди та активному міжнародному співробітництву в рамках дослідницьких, медичних та цивільних програм. Ми віримо, що 2014 рік принесе Україні мир та закладе основи для подальшого процвітання. Команда МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» дякує всім друзям, партнерам, учасникам наших програм і проектів, а також усім, з ким ми працювали у 2013 році.
Переглянути звіт
2012
Перший річний звіт першого року роботи МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього»! У 2012 році ми запустили 9 соціальних програм, завдяки яким допомогу отримали понад 1000 дітей. Це діти-сироти, діти з інвалідністю, а також діти з різними формами тяжких та хронічних захворювань. Крім цього матеріальну та фінансову допомогу отримали 21 дитячий будинок, 4 лікарні, 2 благодійні фонди, 6 людей з інвалідністю, 12 загальноосвітніх та спеціальних шкіл. В загальному було доставлено та передано понад 1 тонну товарів. Нашими постійними партнерами стали 28 організацій, а саме 7 банків, 5 фінансових компаній, 4 міжнародні та 2 благодійні організації, 10 комерційних компаній. Понад 56 000 осіб зробили внески на користь наших соціальних програм. До нашої команди долучилося 5 нових людей.
Переглянути звіт