ДОПОМОГА ДЛЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНОК І ДІТЕЙ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛ. (14.842 ГРН.)

ДОПОМОГА ДЛЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНОК І ДІТЕЙ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛ. (14.842 ГРН.)

Фондом було передано допомогу у вигляді продуктів харчування для вимушених переселенців — мам з дітьми — у Центр «Місто добра» (Чернівецька обл.) на загальну суму 14.842 грн.

Було передано: м’ясо (34 кг), сир (11 кг), а також господарчі товари.

БФ «Місто добра» — це благодійний всеукраїнський проєкт, комплекс надання соціальних послуг та притулок для найбідніших родин задля збереження дитини в сім’ї.

В цьому комплексі проживали і проживають мами-безхатьки, мами-сироти та випускниці інтернатів, мами, що зазнали домашнє насильство. Їм надають необхідну підтримку і допомагають розпочати життя заново.

На разі «Місто добра» приймає також мам з дітками, які вимушено покинули свої домівки через війну з Донецької, Луганської, Київської, Миколаївської, Харківської та інших областей України. Команда фонду забезпечує їх усії необхідним та надають комфортні умови для проживання.

Зараз в центрі проживає більше, аніж 200 людей, з них — 150 дітей, включаючи 62 дитини-сироти.

Нагадуємо, що допомога Фондом реалізовується в рамках програми «Центр допомоги під час війни», ми допомагаємо людям, матерям з дітьми, які постраждали від воєнних дій — змушені були покинути свої домівки або взагалі залишились без дому…