327 КГ КОРМУ ДЛЯ ТВАРИН (31.550 ГРН.)

327 КГ КОРМУ ДЛЯ ТВАРИН (31.550 ГРН.)

Минулого тижня Благодійний Фонд «Дім Сірка» отримав від нас 327кг корму для котів та собак у притулках на загальну суму 31.550 грн.

БФ «Дім Сірка» опікується притулками Івано-Франківській області у таких сілах та містах: Микитинці, Павлівка, Коломия, Старий Лисець та ін.

Війна на території України в один момент змінила наше звичне життя. І якщо люди переважно мають змогу піклуватися про себе і забезпечувати свої базові потреби, життя тваринок опинилося під величезною загрозою. Наразі в українських притулках для тварин проживають десятки тисяч котиків та собачок. У мирний час майже всі притулки існували за кошти волонтерів та благодійників. З моменту початку війни їх забезпечення різко скоротилося, деякі притулки частково зруйновані, звичні маршрути доставки допомоги не всюди є безпечними для пересування.

Притулки для тварин опинилися на межі виживання. Їм критично не вистачає їжі, кормів, ветеринарних препаратів. Місцями існує потреба у нових клітках та боксах. Тисячі тварин зараз голодні і налякані, сотні – позбавлені місця проживання. Сьогодні, як ніколи, їх життя залежить від того, чи ми зможемо їм допомогти!

Аби прогодувати 1 000 тварин, на день потрібно 500 кг корму, а це 16 000 грн. І це витрати лише на один день! А ще існують потреби у ветеринарних препаратах, господарчих товарах та ін.

Допомога здійснюється в рамках проекту «Мій друг».