Центр социальных проектов будущего

АНАЛІЗАТОРИ ДЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ЛІКАРНІ

АНАЛІЗАТОРИ ДЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Закупили аналізатори на 9.600 грн.

Сьогодні 16 липня 2021 року Фондом були оплачені аналізатори для лікування онко хворих дітей у Волинській обласній дитячій лікарні.

В онкогематологічному центрі щорічно лікується більше 200 хворих. Недостатнє бюджетне фінансування лікарні не дає у повному обсязі покращити умови перебування пацієнтів у лікувальному закладі.

Україна посідає друге (після Росії) місце в Європі за кількістю смертей від раку … АЛЕ цю статистику можна змінити Ділимося з Вами інформативним відео з цього приводу, а також фактами про рак, які повинен знати КОЖНИЙ.

Рак є однією з провідних причин смертності дітей і підлітків у всьому світі і щорічно діагностується у приблизно 300 000 дітей у віці від народження до 19 років.

Дитячі онкологічні захворювання включають в себе безліч різних типів пухлин, які виникають у дітей і підлітків у віці 0-19 років.

Рак в дитячому віці, як правило, неможливо попередити або виявити шляхом скринінгу.

Більшість різновидів дитячого раку можна вилікувати лікарськими засобами та іншими видами лікування, включаючи хірургічні втручання і променеву терапію.

Смертність дітей від онкологічних захворювань в країнах з низьким рівнем доходів викликана такими причинами, як ВІДСУТНІСТЬ, помилкова і запізнілу діагностику а також, переривання лікування.

«Діти проти Раку» — всеукраїнський проект екстреної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.