Центр социальных проектов будущего

АПАРАТ ШВЛ ДЛЯ ФЕДОРЕНКО МАКСИМА НА 352 422 ГРН.

АПАРАТ ШВЛ ДЛЯ ФЕДОРЕНКО МАКСИМА НА 352 422 ГРН.

Сьогодні 8 квітня 2021 року Фондом були закуплені апарат ШВЛ та концентратор для Федоренко Максима (м.Харків) на загальну суму 352 422 грн.

Дата народження: 30.08.2006 р.

Діагноз: м’язова дистрофія Дюшенна

Друзі, ДЯКУЄМО УСІМ, хто долучився до збору коштів! Допомога кожного з вас є важливою та необхідною для Максима.

Життя Максима починалось, як і в усіх хлопчиків його віку. Але згодом весела та щаслива дитина почала слабнути та у віці 6 років він отримав діагноз – м’язова дистрофія Дюшенна. Ця хвороба вражає 1 з 3 500 хлопчиків. Поступово Максим втрачає м’язи, спочатку дитина перестає бігати, потім і самостійно пересуватись. Але і на інвалідному візочку життя триває. Він вчиться в школі, захоплюється історією, грається з братиком, мріє та не втрачає оптимізму. На його обличчі майже завжди посмішка, і він дуже прагне допомогти таким же хлопчикам, бути корисним.

Максим цікавиться історією, мандрівками, комп’ютерними іграми обожнює плавання, любить малювати. Не дивлячись на те, що через хворобу хлопчик втратив здатність бігати, стрибати, ходити до школи, і просто ходити (він пересувається на інвалідному візку), а через це втратилось спілкування з однолітками… це не озлоблює хлопчика, Дуже добра дитина, завжди допомагає всім, чим може! А також вірить у світле майбутнє…

На жаль, серцеві та дихальні м’язи теж поступово слабшають. І в підлітковому віці діти з МДД потребують підтримки дихальної апаратури. Ліки для цієї хвороби зараз проходять клінічні випробування, і родина Максима дуже сподівається, що в нього буде шанс їх дочекатись. Максим кожен день робить вправи, розтяжки, відвідує басейн, робить все можливе, як справжній воїн.

Збір коштів проходив спільно з нашими партнерами Фондом «Українська біржа благодійності» на сайті dobro.ua