БАНК ПУМБ – НОВИЙ ПЛАТІЖНИЙ ПАРТНЕР ФОНДУ!

БАНК ПУМБ – НОВИЙ ПЛАТІЖНИЙ ПАРТНЕР ФОНДУ!

Друзі! З радістю повідомляємо, що АТ «Банк ПУМБ» став платіжним партнером МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього».

Тепер кожен клієнт Банку ПУМБ має можливість зробити благодійний внесок на касі в будь-якому відділенні банку по всій території України, у інтернет-банкінгу на стрінці Фонду.

Вся інформація щодо витрачання коштів і реципієнтів проєкту буде публікуватися на сайті фонду: www.centersocial.org. Отримані кошти від благодійних внесків ідуть на закупівлю необхідного обладнання в державні лікарні України для лікування дитячої онкології та коронавірусної інфекції Covid-19, а також на закупівлю засобів індивідуального захисту від Covid-19.

Перший Український Міжнародний Банк – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їх очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення.

Фонд отримує листи від лікарень України та інших установ з проханням допомогти у боротьбі з корона вірусом, існує потреба в усьому – маски, рукавички, антисептики, бахіли, одноразові медичні костюми та багато іншого, уже не говорячи про апарати ШВЛ…

На превеликий жаль (!) наша країна не забезпечена усім необхідним для боротьби з вірусом, тому наше завдання сьогодні – не допустити, щоб ситуація погіршилася.

Уже зараз кожен охочий зможе зробити свій внесок, аби стати частиною цієї боротьби та забезпечити лікарні країни необхідними матеріалами. Це боротьба, в якій ми повинні перемогти. І зробимо для цього усе необхідне.

Хай Україна буде здоровою!

Більше про роботу фонду у час пандемії можна дізнатися тут