БИНТИ ТА ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ МАШУК МАРГАРИТИ (39 142 ГРН.)

БИНТИ ТА ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ МАШУК МАРГАРИТИ (39 142 ГРН.)

Сьогодні 29 липня 2020 року Фонд закупив та передав перев’язувальні матеріали і спеціальне харчування для Машук Маргарити (Нетішин, Хмельницька обл.) на суму 39 142 грн.

Діагноз: бульозний епідермоліз, дистрофічна форма, стеноз стравоходу.

Дата народження: 20.05.2014 р.

Друзі, ваші внески неймовірно важливі і рятують життя! Дякуємо за підтримку!

Дитина-метелик: хочу жити

Маргаритка живе на цьому світі вже 6 років, і всі 6 років вона бореться із страшним захворюванням, яке з’явилося на цей світ разом із нею і не дає їй жити повноцінно. Таких діток, як Маргарита, називають «метеликами», медичною мовою їх діагноз звучить як «бульозний епідермоліз». Це захворювання вважається невиліковним, воно безщадно уражає шкіру людини, найменший дотик спричиняє рани.

На це важко дивитися, але ще важче жити з цим. І коли дивишся на Маргаритку, не розумієш, чим ця світла і мила дитина заслужила таке нещастя, таке випробування на свою долю…Для того, щоб хоч трошки наблизитись до повноцінного життя, дівчинці постійно потрібні спеціальні бинти, мазі, харчування, усе, аби уникати найменших подразнень. Наразі на шкірі Маргаритки з’явилося дуже багато ран, і їй терміново потрібні медикаменти, аби впоратися з ними. На жаль, всі ці матеріали і ліки надзвичайно дорогі, і мама Віта просто не в змозі придбати це все для своєї дівчинки сама, їм потрібна допомога.

Ми вже втретє збирали кошти для Маргарити. Зазвичай цих матеріалів вистачає на два-три місяці, а потім знову потрібно думати, як виживати… Бульозний епідермоліз – це рідкісне захворювання, таких людей близько 200 на всю Україну, але держава не забезпечує навіть таку невелику кількість хворих необхідним. І яка ж радість на обличчі дівчинки, коли вона отримає передачку з медикаментами, яких вистачить на певний час. Ця дитина у свої 6 років мріє не про іграшки та ляльки, а про бинти та мазі, які допоможуть їй жити!

Збір коштів проходив спільно з нашими партнерами Фондом «Українська біржа благодійності» на сайті ubb.org.ua. Дякуємо за співпрацю!