ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНО-ПСИХІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ №1 (М. КИЇВ)

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНО-ПСИХІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ №1 (М. КИЇВ)

18 грудня Фонд разом з нашими друзями та партнерами Компанією City24 провели свято до Дня Святого Миколая для діток, що знаходяться у Центрі соціально-психічної реабілітації №1 у м. Києві.

Зараз у центрі перебуває 40 діток, і усі вони потребують тепла і любові, і не лише у ці передноворічні дні, але завжди. Педагоги закладу докладають максимум зусиль, щоб виховати гідних громадян держави, вони вчать діток не лише брати, але й віддавати. Так, чекаючи на нас, вони власноруч зробили пряники для команди Фонду і подарували їх навзаєм.

Разом із Святим Миколаєм та його вірнею помічницею Ельфом діти грали, відгадували загадки, співали та танцювали. Це була година гучного сміху, радощів і справжньої атмосфери свята! Після цього діти отримали свої солодкі подарунки, а також розвиваючі ігри та теплі речі, які так необхідні у зимовий період.

Різдво та Новий рік — це свята, які покликані зароджувати в нас надію на краще життя і світле майбутнє, це час, коли хочеться вірити у чудо та добро. І саме ці світлі почуття і допомагають нам жити, навіть коли навколо — пандемія, змінюється екологія і руйнуєтсья економіка… але ми все одно сподіваємось і віримо на краще. Тому цю радість і віру ми хочемо хоча б трошки подарувати нашим дітям, адже це покаже їм, що вони не одні в цьому світі, що є ті, хто хоче і може їх підтримати.

Пам’ятайте, що підтримуючи програми Фонду, ви не лише даруєте дітям можливість на лікування, але й надаєте наснаги боротися і перемагати.

З Різдвом усіх та Новим роком, друзі!