ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ЦЕНТРУ «МАМА І МАЛЯ» М.УЖГОРОД (15.000 ГРН)

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ЦЕНТРУ «МАМА І МАЛЯ» М.УЖГОРОД (15.000 ГРН)

Сьогодні 16 травня 2022 року Фонд передав свіжі фрукти, молоко, сік, інші продукти харчування та платиковий посуд для потреб центру «Мама і маля», що розташований у місті Ужгород, на загальну суму 15.000 гривень.

Центр «Мама і маля» є тимчасовим прихистком для жінок з дітьми до 4 років, які через бойові дії були вимушені покинути свої міста та переїхати на більш безпечну територію. Приміщення центру розраховане на 10 жінок, проте потреба в додаткових місцях щодня стає більшою.

На сьогоднішній день у центрі проживає близько 20 людей, деякі з них перебувають у досить тяжкому емоційному стані, також є дітки з специфічними потребами. Наш Фонд підтримує постійний контакт з центром, регулярно надаючи йому потрібну допомогу.

Допомога центрам, що надають прихисток внутрішньо переміщеним особам, а особливо жінкам з дітьми — це один з пріоритетів роботи нашого Фонду сьогодні. Адже саме жінки з дітьми є найбільш вразливими та незахищеними.

Сьогодні важко кожному Українцю! У кожного болить і розривається серце! Але зараз, як ніколи, нам всім потрібна підтримка та допомога!

Долучайтеся до програм нашого Фонду, підтримуйте благодійні ініціативи, допомагайте ближнім! Ми вже не раз доводили нашу силу та єдність, тож давайте продовжувати разом робити добрі справи, щодня приближаючи нашу перемогу!