ДОПОМОГА ЦЕНТРУ «МАМА І МАЛЯ» М.УЖГОРОД (20.000 ГРН)

ДОПОМОГА ЦЕНТРУ «МАМА І МАЛЯ» М.УЖГОРОД (20.000 ГРН)

Сьогодні 4 травня 2022 року Фонд закупив продукти харчування, свіжі фрукти, пластиковий посуд та медикаменти для потреб Центру «Мама і маля», що розташований у місті Ужгород, на загальну суму 20.000 гривень.

Центр «Мама і маля» є тимчасовим прихистком для жінок з дітьми до 4 років, які через бойові дії були вимушені покинути свої міста та переїхати на більш безпечну територію. Приміщення центру розраховане на 10 жінок, проте потреба в додаткових місцях щодня стає більшою. Тож існує постійна необхідність у продуктах харчування для забезпечення комфортного перебування малюків та їх мам.

Дитина однієї з мешканок центру Катерини Дяченко потребує специфічних медикаментів, тому Фонд закупив для них також і ліки.

Допомога центрам, які приймають внутрішньо переміщених осіб — є одним з основних напрямків роботи нашого Фонду сьогодні. Тисячі людей, життя яких зруйнувала війна, в один момент опинилися в надзвичайно скрутному становищі і вимушені покладатися на небайдужість тих, хто готовий підставити плече.

Людяність, взаємодопомога та підтримка — це ті речі, які сьогодні дають нам усім сил триматися та йти до перемоги! Дякуємо всім, хто долучається до програм допомоги нашого Фонду! Кожен Ваш внесок цінний та важливий!