ДОПОМОГА ДІТКАМ У ЦЕНТРІ «ДЖЕРЕЛО» (5.000 ГРН)

ДОПОМОГА ДІТКАМ У ЦЕНТРІ «ДЖЕРЕЛО» (5.000 ГРН)

Сьогодні 23 лютого 2022 року Фонд перерахував кошти у сумі 5.000 гривень на забезпечення послуг з денного догляду для дітей з інвалідністю в рамках діяльності центру «Джерело».

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» вже понад 27 років надає якісні послуги дітям та молоді з важкими особливостями інтелектуального та фізичного розвитку. За цей час понад 7500 дітей та молоді отримали допомогу. На програми денного догляду та реабілітації щодня приїжджають більше ніж 250 дітей віком від 4 до 18 років.

Центр був створений як альтернатива до інтернатних закладів, для того аби діти та молодь з інвалідністю мали можливість жити в родині, а отримувати якісний догляд та реабілітацію, розвиватись та спілкуватись з однолітками в «Джерелі».

“Унікальність послуги раннього втручання в тому, що різні фахівці не є розкидані в різних локаціях з різними думками, а зібрані в одній локації. Тому батьки, які звертаються за допомогою, отримують концентровану суміш знань і підтримки від експертів.” – зазначила Тетяна Міщук, заступниця директора Центру з медичної реабілітації.

Підтримати діток можна на нашому сайті або в платіжних терміналах у розділі «Благодійність».