Центр социальных проектов будущего

Допомога дітям у Черкаському навчально-реабілітаційному центрі

Допомога дітям у Черкаському навчально-реабілітаційному центрі

Сьогодні 31 травня 2019 р. дітки у Черкаському навчально-реабілітаційному центрі отримали продукти: горіхи та дитяче харчування. Сума передачі — 13 810 грн. Допомога здійснена у партнерстві з Фондом «Фудбанк» у рамках таких програм: «Допомога дітям Сходу», «Допомога глухим дітям» та ін.

У закладі виховуються і проживають:

  • — глухі діти у поєднанні з тяжкими системними мовленнєвими порушеннями, затримкою психічного розвитку або розумовою відсталістю;
  • — діти зі зниженим слухом у поєднанні з тяжкими системними мовленнєвими порушеннями, затримкою психічного розвитку або розумовою відсталістю;
  • — діти з тяжкими порушеннями мовлення у поєднанні з затримкою психічного розвитку або розумовою відсталістю;
  • — діти із складними вадами розвитку (ДЦП, розлади спектру аутизму, синдром Вільямса, синдром Дауна).

Кількість дітей в закладі: 102 вихованці, віком від 2-х до 20-ти років.

Пріоритетними завданнями закладу є забезпечення права дітей з порушеннями слуху та мовлення, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, на здобуття певного освітнього рівня загальної середньої освіти шляхом спеціально  організованого навчально-виховного процесу в комплексі з корекційно-розвитковою роботою, медичною реабілітацією.

А його місія — допомогти кожній дитині з особливими потребами усвідомити сенс свого життя, адаптуватися та інтегруватися у суспільстві. Створити організаційні, науково-методичні, інформаційні, ресурсні умови, які сприяють всебічному розвитку особистості, задоволенню інтелектуальних, творчих, емоційних та соціальних потреб.