ДОПОМОГА ДІТЯМ З АУТИЗМОМ У ЦЕНТРІ ДЖЕРЕЛО (8.000 ГРН.)

ДОПОМОГА ДІТЯМ З АУТИЗМОМ У ЦЕНТРІ ДЖЕРЕЛО (8.000 ГРН.)

Сьогодні, 14 травня 2021 року Фонд оплатив навчання та реабілітацію дітей з аутизмом у навчально-реабілітаційний центр «Джерело» на суму 8.000 грн. Ця сума покриває місячне навчання трьох дітей у Центрі.

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» вже понад 27 років надає якісні послуги дітям та молоді з важкими особливостями інтелектуального та фізичного розвитку. За цей час понад 7500 дітей та молоді отримали допомогу. На програми денного догляду та реабілітації щодня приїжджають більше ніж 250 дітей та молодих людей. Кожного дня 7 автобусів забирають дітей та розвозять по домівках. Заняття тривають з 9.00 до 16.00

Центр був створений як альтернатива до інтернатних закладів, для того аби діти та молодь з інвалідністю мали можливість жити в родині, а отримувати якісний догляд та реабілітацію, розвиватись та спілкуватись з однолітками в Джерелі.

“Унікальність послуги раннього втручання в тому, що різні фахівці не є розкидані в різних локаціях з різними думками, а зібрані в одній локації. Тому батьки, які звертаються за допомогою, отримують концентровану суміш знань і підтримки від експертів.” – зазначила Тетяна Міщук, заступниця директора Центру з медичної реабілітації.

Цього року Фонд відкрив нову програму «Діти з аутизмом», у рамках якої відбувається допомога у лікуванні та навчанні дітей з аутизмом по всій території України. Ми впевнені, що при систематичному та якісному підході цим дітям можна забезпечити повноцінне майбутнє.

Підтримати програму можна на нашому сайті або в платіжних терміналах у розділі «Благодійність».