ДОПОМОГА ДІТЯМ З СИНДРОМОМ ДАУНА В ЦЕНТРІ ДЖЕРЕЛО (5.000 ГРН.)

ДОПОМОГА ДІТЯМ З СИНДРОМОМ ДАУНА В ЦЕНТРІ ДЖЕРЕЛО (5.000 ГРН.)

Сьогодні, 6 липня 2021 року Фонд оплатив реабілітацію дітей з синдромом Дауна у навчально-реабілітаційний центр «Джерело» на суму 5.000 грн.

Джерело — навчально-реабілітаційний Центр, який вже понад як 27 років надає якісні сімейно-центровані послуги для дітей та молоді з особливими потребами і дітей з групи ризику в Україні.  Джерело є інтегратором у суспільство, моделлю послуг для дітей та молоді з особливими потребами. Джерело формує та впроваджує новітні стандарти соціальних послуг і є навчально- ресурсним Центром на регіональному та національному рівнях.

На сьогоднійній день центр являє собою: команду зі 120 фахівців, які щоденно працюють із 260 дітьми та молоддю з інвалідністю, понад 100 навчальних сесій для фахівців та партнерських організацій зі всієї України щорічно, 7 спеціально обладнаних джерельних бусів привозять вихованців на програми Центру щодня…

“Унікальність послуги раннього втручання в тому, що різні фахівці не є розкидані в різних локаціях з різними думками, а зібрані в одній локації. Тому батьки, які звертаються за допомогою, отримують концентровану суміш знань і підтримки від експертів.” – зазначила Тетяна Міщук, заступниця директора Центру з медичної реабілітації.

Підтримати програму можна на нашому сайті або в платіжних терміналах у розділі «Благодійність».