ДОПОМОГА ДЛЯ ХАРКІВСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ (10.150 ГРН)

ДОПОМОГА ДЛЯ ХАРКІВСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ (10.150 ГРН)

Сьогодні 28 грудня 2021 року Фонд з нашими друзями та партнерами АТ «УКРПОШТА» закупили тести на антиген COVID-19 для Харківської обласної дитячої лікарні на суму 10.150 гривень.

Харківська обласна дитяча клінічна лікарня обладнана найсучаснішою медичною технікою, яка дозволяє лікарям ефективно і дбайливо лікувати навіть самих юних пацієнтів. Лікарня в цілодобовому режимі надає як планову, так і екстрену медичну допомогу дітям міста і області віком до 18 років.

Не дивлячись на те, що боротьба з коронавірусом триває вже 2 роки і процес забезпечення усім необхідним мав би бути налагоджений, ситуація в наших лікарнях залишає чекати кращого. Нашим медикам не вистачає навіть базових речей, а госпіталізація діток до лікарні без тесту на COVID-19 заборонена.

Ми продовжуємо надавати допомогу лікарням і висловлюємо щиру вдячність лікарям за їх роботу!

Бережіть себе і піклуйтеся про оточуючих. Тільки спільними зусиллями ми можемо побороти пандемію і повернутися до звичного нормального життя без масок та обмежень.

Допомога надана у рамках програми «STOP.CORONAVIRUS».

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.