ДОПОМОГА ДЛЯ ХАРКІВСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ (8.860 ГРН)

ДОПОМОГА ДЛЯ ХАРКІВСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ (8.860 ГРН)

Сьогодні 21 січня 2022 року Фонд разом з нашими друзями та партнерами АТ «Кристалбанк» закупили та передали витратні матеріали, які використовуються під час лікування онко хворих діток у Харківській обласній дитячій лікарні на суму 8.860 гривень.

Харківська обласна дитяча клінічна лікарня обладнана найсучаснішою медичною технікою, яка дозволяє лікарям ефективно і дбайливо лікувати навіть самих юних пацієнтів. Лікарня в цілодобовому режимі надає як планову, так і екстрену медичну допомогу дітям міста і області віком до 18 років.

У рамках допомоги лікарні були передані системи для інфузоматів та аспіраційні канюлі .

Для онко хворих дітей дуже важливо, щоб процес лікування проходив безпереревно, адже від цього залежить їх життя. Без забезпечення основними матеріалими хворого та лікарні  ми не можемо говорити взагалі про будь-яке лікування. А саме ця проблема, на жаль, зустрічається дуже часто у лікарнях нашої країни.

Допомога Харківській дитячій лікарні була надана у рамках проекту «Діти проти раку».

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — це всеукраїнський проект екстренної медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.