Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ЛІКАРНІ (5.450 ГРН)

ДОПОМОГА ДЛЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ЛІКАРНІ (5.450 ГРН)

Сьогодні 14 січня 2022 року Фонд закупив та передав препарат «Гептрал» для Херсонської дитячої клінічної лікарні на суму 5.450 гривень.

Херсонська лікарня сьогодні це – багатопрофільний  лікувально-профілактичний заклад , що надає послуги третинної/високоспеціалізованої, вторинної/спеціалізованої стаціонарної, екстреної  (невідкладної), паліативно- хоспісної, реабілітаційної, амбулаторно- поліклінічної,  первинної медичної допомоги необхідної для забезпечення належної діагностики,  лікування та  профілактики, хвороб, травм, отруєнь чи інших розладів здоров’я.

Спеціалізована допомога дітям у стаціонарі надається за 25 профілями. Активно впроваджуються в практичну діяльність нові методи діагностики, лікування та реабілітації хворих.

На разі, Фонд допомагає закупівлею препарату «Гептрал», що використовується для лікування дітей, які проходять хіміотерапію. Ця процедура дуже негативно впливає на стан печінки, а «Гептрал» допомагає її відновленню.

Допомога була надана в рамках проекту «Діти проти раку».

Нагадаємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.