ДОПОМОГА ДЛЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ: 10.000 ГРН

ДОПОМОГА ДЛЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ: 10.000 ГРН

9 липня 2021 року Фонд разом за нашими друзями ита партнерами Івано-Франківською дирекцією АТ «Укрпошта» закупили глутаргін для лікування онкохворих дітей в Івано-Франківській обласній дитячій лікарні на суму 10.000 грн.

Обласна дитяча клінічна лікарня — це багатопрофільна спеціалізована дитяча клініка, яка є організаційно-методичним, науковим, медичним спеціалізованим центром Прикарпаття.  В лікарні гармонійно поєднується впровадження сучасних методів діагностики і лікування дітей з розвитком профілактичних програм, що сприяють зменшенню захворюваності і смертності дітей в області.

Щоденно лікарі працюють над тим, щоб колектив лікарні творив і надалі добро – своїми знаннями, високою духовністю і милосердям.

Щорічно в клініці отримують стаціонарну допомогу понад 15 тис. дітей віком до 18 років, половина з них – жителі сільської місцевості.

Глутаргін — суміш глутамінової кистоти та солі агрініну, що використовується в лікуванні печінки.

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.