ДОПОМОГА ДЛЯ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ (5.097 ГРН.)

ДОПОМОГА ДЛЯ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ (5.097 ГРН.)

Сьогодні 27 серпня 2021 року Фонд закупив голки для аспірації кісткового мозку для Криворізької міської клінічної лікарні на суму 5.097 гривень.

Кістковий мозок — це важливий кровотворний орган людини. Саме в кістковому мозку утворюються всі види клітин крові (еритроцити, лейкоцити і тромбоцити). У дітей з онкологічними захворюваннями аспірацію кісткового мозку можуть виконуватися для того, щоб: виявити, чи достатньо кров’яних клітин виробляє кістковий мозок, діагностувати рак крові — дитячий лейкоз і лімфому, визначити, чи поширився рак з інших частин тіла в кістковий мозок, простежити, чи реагує кістковий мозок на лікування, діагностувати інфекції кісткового мозку.

Вчасне діагностування порушень роботи кісткового мозку є надзвичайно важливим у процесі лікування онкохворих діток, тому лікарні мають бути забезпечені достатньою кількістю необхідних матеріалів.

Допомога була надана в рамках проекту «Діти проти раку».

Нагадаємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.