Центр социальных проектов будущего

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ АСАБІНОЇ СТЕФАНІЇ (М. ДНІПРО)

ДОПОМОГА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ АСАБІНОЇ СТЕФАНІЇ (М. ДНІПРО)

Закупили медикаменти на 6453 грн.

25 травня 2021 року Фондом були закуплені медикаменти, необхідні при проведенні хіміотерапії Асабіної Стефанії (м. Дніпро).

Дата народження: 11.03.2017.

Діагноз: гострий моноцитарний лейкоз, група високого ризику, 1 гострий період.

Маленька Стешенька — бажана і всіма улюблена дитина. Народилася на 40-му тижні, здоровенька. Страшна хвороба прийшла ні від куди. З 25 березня 2021 року піднялася температура до 37.2, трималася чотири дні. На 5-й день здали загальний аналіз крові. Всі показники були дуже завищені. Педіатр направила на консультацію до Обласної лікарні. Здавши повторно всі аналізи поставили страшний діагноз гострий моноцитарний лейкоз, М5в, 1 гострий лейкоз. Для батьків це був шок. Розгубленість, купа питань, але … потрібно боротися.

Зараз сім’я проходить хіміотерапію у Дніпрі, одразу після цього лікування чекає лікування в Охматдиті — операція, лікування…

Хіміотерапія — це медикаментозне лікування з використанням протипухлинних ліків, спрямоване на руйнування злоякісних («ракових») клітин або істотне уповільнення їх росту. У медичній онкологічній практиці виділяють кілька видів хіміотерапії, залежно від виду пухлини, її локалізації.

Нагадаємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренної медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних